e
sv

YouTube, Masaüstü kenar çubuğundaki menü sorununu düzeltiyor

125 Okunma — 13 Nisan 2022 17:53
Abonelik, özet akışı , trend videolar ve Daha Sonra İzle listenizi ve video geçmişinizi tutan "Kütüphane" gibi şeylere erişmenizi sağlayan kenar çubuğu yoktu ve büyük eksiklikti.
YouTube kesintiden kurtuluyor, kenar çubuğunu düzeltiyor ve yayınlıyor

Bugün YouTube’a giriş yaptıysanız, ana sayfada bir sorun olduğunu fark edeceksiniz: Abonelik, özet akışı , trend videolar ve Daha Sonra İzle listenizi ve video geçmişinizi tutan “Kütüphane” gibi şeylere erişmenizi sağlayan kenar çubuğu yoktu ve büyük eksiklikti. (ancak bazı sayfalara eklediğimiz bağlantılara tıklayarak erişim sağlayabiliyoruz).

Bazı kullanıcılar, videoları akıllı TV’ye aktarmaya veya oyun konsolundan akışları izlemeye çalışmaktan da sorun yaşadıklarını belirtti.

Hesapları değiştirmenize, ayarları yönetmenize ve kanalınızı görüntülemenize izin veren hesap menüsü de bozuldu. Kullanıcılar yine de ana sayfanızdan veya aramanızdan video izleyebilirsiniz, ancak YouTube tam dikkatli bir şekilde kullanan kişiler veya içerik oluşturucular siteyi kullanmakta zorluklar yaşadılar.

https://twitter.com/TeamYouTube/status/1513978146307158018?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1513978146307158018%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.theverge.com%2F2022%2F4%2F12%2F23022541%2Fyoutube-sidebar-outage-settings-account-switch-sign-in

YouTube, kullanıcı şikayetlerinin miktarı azalmış gibi görünse de henüz net bir açıklama yapmadı. Şirket sorunun farkında olduğunu ve bir düzeltme üzerinde çalıştığını belirten bir yazı yayınladı. Saat 19:50 civarında şirket , sorunların “tamamen çözüldüğünü” ve kullanıcıların “oturum açabilmesi, hesaplar arasında geçiş yapabilmesi ve tüm hizmetlerde hesap menüsünü ve gezinme çubuğunu kullanabilmesi gerektiğini” söylemek için ileti dizisini güncelledi (YouTube). , YouTubeTV, YouTube Müzik, YouTube Studio) ve cihazlar.” Şirketin orijinal gönderisinde, YouTube Studio özelliklerini kullanarak TV’lere veya oyun konsollarına yayın yapma sorunlarından ve video oynatmayı kesintiye uğratan “internet bağlantısı yok” hatasını da belirtti.

Kesinti boyunca YouTube uygulaması, kullanıcıların aboneliklerine ve Daha Sonra İzle listelerine erişmesine izin vermeye devam ediyor.

 

Sıradaki içerik:

YouTube, Masaüstü kenar çubuğundaki menü sorununu düzeltiyor