e
sv

TikTok, Videolarına Twitter paylaş butonu getireceğini duyurdu

130 Okunma — 05 Ocak 2022 18:15
Günümüzün en popüler platformu olan TikTok, videolarının paylaş bölümüne Twitter ekleyeceğini duyurdu. Tabi sadece bununla kalmayan TikTok daha açıklamadığı bir çok yenilik için çalışmalar yaptığını duyurdu.
TikTok, Videolarına Twitter paylaş butonu getireceğini duyurdu

Günümüzün en popüler platformu olan TikTok, videolarının paylaş bölümüne Twitter ekleyeceğini duyurdu. Tabi sadece bununla kalmayan TikTok daha açıklamadığı bir çok yenilik için çalışmalar yaptığını duyurdu. Paylaş Butonu şuanda test aşamasında olduğu için kullanıcılar tarafından görülmemektedir.
.

TikTok yönetiminin yaptığı açıklama göre, “her zaman topluluğumuza değer katmanın ve TikTok deneyimini zenginleştirmenin yeni yollarını düşündüklerini” söyledi.

Bu özellik ile paylaştığınız videolarınızı kaldırdığınız vakit unutmayın ki, Twitter platformunda da gözükmeyeceği anlamına gelmektedir.

Dünya Site Sıralamasında Google Devrildi!

Dünya geneli Web sitelerin, bazı faktörler baz alınarak sıralaması belirlenmektedir, tabi ki uzun bir süre birincilik koltuğunu kimselere kaptırmayan Google, ikinci sıraya yerleşti ve TikTok Dünya’da en çok kullanılan platform web sitesi oldu. Aslında en çok kullanılan web sitesi Google olduğu için sıralamanın değişmeyeceğini düşünüyorduk,  ancak TikTok’a artan yoğun ilgi nedeniyle sıralama uzun bir aradan sonra değişti.

Sosyal Medya Ajansı, İnstagram, Twitter, Facebook, Youtube,Tiktok Gibi Platformlarda en uygun Fiyat ile takipçi ve en kaliteli hizmet vermeye başladı.

Sıradaki içerik:

TikTok, Videolarına Twitter paylaş butonu getireceğini duyurdu