e
sv

Stranger Things’in 4. Sezondan İlk Fragman Yayımlandı

65 Okunma — 12 Nisan 2022 18:40
Stranger Things'in  merakla beklenen 4.sezon fragmanı yayımlandı. Uzun süren bir aradan sonra tekrar gündeme gelen Stanger Things , yeni fragmanı ile hayranlarını sevindirdi.
Stranger Things'in 4. Sezondan İlk Fragman yayınlandı

Stranger Things’in  merakla beklenen 4.sezon fragmanı yayımlandı. Uzun süren bir aradan sonra tekrar gündeme gelen Stanger Things , yeni fragmanı ile hayranlarını sevindirdi ve yeni fragman ile hayranlraı epey heyecanlandı.  3 Yıllık beklenen 4.sezon ilk fragmanı hayranlarını ve bilim kurgu sevenleri merak uyandıracak. Netlflix’te 4.sezon fragmanı yayımlandı.

Stranger Things geçmişte Indiana, Hawkins dışındaki daha büyük dünyayı keşfederken, şovun dördüncü sezonu, hikayesini bir grup farklı, önemli yere bölerek işleri değiştirmeye hazırlanıyor . Hikaye muhtemelen Upside Down’a geri dönecek ve Rusya’da Jim Hopper’ı yakalayacak olsa da, Stranger Things’in ilk sezon dört fragmanı, bir sonraki bölümünün önemli bir bölümünün Joyce ve Byers ailesinin geri kalanının yaşadığı Kaliforniya’da ortaya çıkacağını açıkça ortaya koyuyor.

işte 4.sezon fragmanı

 

 

Sıradaki içerik:

Stranger Things’in 4. Sezondan İlk Fragman Yayımlandı