e
sv

Spiderman Miles Morales, bu yıl PS5′ geliyor

1510 Okunma — 05 Temmuz 2020 18:55
Spiderman Miles Morales, bu yıl PS5' geliyor

Sony bugün yaptığı resmi açıklamada, Spiderman 2018’de PS4’e gelmişti. Devamı olarak Spiderman Miles Morales bu yıl PS5’e geleceğini duyurdu.
Spiderman 2018’in PS4’e özel Spider-Man’in devamı olan Miles Morales , resmi olarak PS5’e geliyor.
Miles Morales geliştirici Insomniac Games’in Spider-Man oyununda karakterler eklendi. Aslında Spiderman Marvel oyunlarında ultime serisinde sipderman karakteri olarak eklenmişti. Bu olasılık oyuna gelecek karakterlerin ultime benzeri olma olasılığını arttırıyor. Gelecek seri Miles Morales için çıkan duyumlarda radyoaktif örümcek tarafından ısırıldı.

Sony, PlayStation 5 etkinliğinin 4 Haziran Perşembe günü gerçekleştirileceğini resmi olarak onayladı. Sony “PlayStation 5’te oyunun geleceğine bir göz atma” sözü veriyor. Sony Interactive Entertainment’ın başkanı ve CEO’su Jim Ryan’a göre , Tatil’de sizin içi çok iyi gelecek diye belirtti.

Jim Ryan açıklamasına devam etti, “PS5’e gelen oyunlar, dünyayı kapsayan yenilikçi stüdyolarda sektördeki en iyileri temsil ediyor. Hem daha büyük hem de daha küçük olan stüdyolar, daha yeni ve daha köklü olanlar, donanımın potansiyelini gösterecek oyunlar geliştirmekte zorlandılar. ”

Spiderman Miles Morales için beklentiler

Spiderman Miles Morales oyunu icin çok fazla bilgi vermeseler de, teaser fragmanında, zehirli elektrik patlamaları ve gizli kamuflaj gibi yeni yeteneklerin yanı sıra gün ışığı değiştirme gibi özellikler görünmektedir.

PS4’teki orijinal Spiderman , PlayStation 5’teki yeni, daha hızlı SSD ile mümkün olan yükleme sürelerinde ve seviye tasarımındaki gelişmeleri göstermek için Sony tarafından test edilip uyarlandı. Bu tür hızları göz önünde bulundurarak sıfırdan tasarlanmış bir oyun diyebiliriz.
Örümcek Adam: Miles Morales , PlayStation yaz gibi gelecek.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Spiderman Miles Morales, bu yıl PS5′ geliyor