e
sv

Sosyal Medya’da Takipçi Hizmetleri Alacağınız Firmayı Belirledik!

Sosyal Medya Ajansı,İnstagram, Twitter, Facebook, Youtube,Tiktok Gibi Platformlarda en uygun Fiyat ile takipçi ve en kaliteli hizmet vermeye başladı.
Sosyal Medyada Takipçi Satın almadan önce dikkat etmeniz gerekenler
avatar

BARIŞ BÜYÜKŞAHİN

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Merhaba Onebe.net Okuyucuları, biliyorsunuz ki Sosyal Medya platformlarında “takipçi,yorum,izlenme, Beğeni, çekiliş, vs.” almak istiyoruz. Ancak maalesef bu işi dolandırıcılar yüzünden bu işi yapanları ayırt etmek zor oldu. Daha önceki Yazımızda bir firma belirleyip test etmiştik, ve dolandırıldık ! Sosyal Medyada Takipçi Satın almadan önce dikkat etmeniz gerekenler yazımıza bakabilirsiniz. Unutmayın ki, oluşturduğunuz hesaba göre özlü içerik ve ciddi etiket oluşturursanız belli bir zaman sonra takipçi kitleniz oluşacaktır. Ama biz direk belli bir takipçi ile başlamak istiyoruz bunun için yeteneklerimiz yok çekmek için derseniz biz bu sorunu ortadan kaldırdık ve SM Ajansı ile yaptığımız deneyim tecrübe ile çözüm ortaklığı yapmaya karar verdik. Resmi prosedürleri hallettikten sonra SM Ajansı Bugün itibari ile yayın hayatına başlamış olup, başladığı ilk günden itibaren müşteri portföyünü oluşturmaya başladı.

SM Ajansı Hizmetleri nelerdir ?

Çözüm Ortaklığına başladığımız SM Ajansının Hizmetlerine göz atalım ? ilk olarak İnstagram’dan başlayalım. İnstagram’da en büyük sorunlardan biri Takipçi sorunudur. Herkes Fenomen olmak ister, ya da en kötü binlerce takipçim olsun diyor.

 • İnstagram için verilen Hizmetler; “Takipçi,Çekiliş,Beğeni,İzlenme,Yorum,Video,Ziyaret ve Kaydetme” hizmet verilmektedir.
 • Twitter için verilen Hizmetler; “Takipçi,Yorum,Retweet,Beğeni,İzlenme,Ziyaret” Hizmetleri verilmektedir.
 • YouTube için verilen Hizmetler; “Abone,Beğeni,Dislike,izlenme,Favori” Hizmetleri Verilmektedir.
 • Facebook için verilen Hizmetler; “Takipçi,Beğeni,Video,Yorum” Hizmetleri verilmektedir.
 • Diğer Verilen Hizmetler; “TikTok, Tumblr, Telegram,Web Site, Linkedin, Sportify, Twitch,Pinterest” Hizmetleri Verilmektedir.

Ve daha yazmadığımız bir çok hizmet bulunmaktadır. SM Ajansı‘nı Ziyaret edip sosyal Medya Hesaplarınız için en uygun fiyat politikası ve en kaliteli Hizmetlere bakabilir satın alabilirsiniz.

Birçok takipçi sitesi hesap bilgilerimizi istiyor ?

Öncelikle şunu belirtmek isterim, bu tarz siteler paravan siteler olup. Oraya giriş bilgileriniz SSL olmadığı için kayıt alına alınmakta olup, daha sonra takipçi olarak satılmaktadır. Sosyal medya bilgilerinizi istemesinin nedeni, sizi takipçi bot olarak sistemine kayıt etmesidir. (kesinlikle asıl kullandığınız hesap bilgilerinizi girmeyiniz)

SM Ajansı Yıllar geçen tecrübesi ve yeni çözüm ortaklığımız ile Sosyal Medya Hesaplarınız için en iyi hizmetleri vermeyi prensip edinmiş olup en uygun fiyat politikasını benimsemiştir.

Sıradaki içerik:

Sosyal Medya’da Takipçi Hizmetleri Alacağınız Firmayı Belirledik!