e
sv

Sony, TWS Bluetooth Kulaklık 8 Haziran’da piyasaya çıkıyor

546 Okunma — 04 Haziran 2021 14:29
Sony TWS Bluetooth kulaklık geliştirilmiş modeli ile, 36 saate kadar pil ömrü ve LDAC desteği ile çıkması bekleniyor. Sony WF-1000XM4 hakkında tüm detayları bu yazımızda.
Sony TWS Bluetooth kulaklıkları 8 Haziran'da piyasaya çıkıyor

Sony TWS Bluetooth kulaklık geliştirilmiş modeli ile, 36 saate kadar pil ömrü ve LDAC desteği ile çıkması bekleniyor. Sony WF-1000XM4 hakkında tüm detayları bu yazımızda.

Yeni Sony TWS kulaklık lansman tarihi açıklandı. Sony WF-1000XM4 , 8 Haziran’da YouTube’da canlı yayın aracılığıyla piyasaya sürüleceğini açıklandı. Yeni Sony kablosuz kulaklıklar , WF-1000XM3’ün gelişmişi olacak. Sony, WF-1000XM4’ün lansmanı olduğundan özellikle bahsetmedi, ancak duyuru müzik severler için ve son zamanlarda TWS kulaklıkları sızıntılarda ortaya çıktı. Sony lansman etkinliğinin 8 Haziran’da saat 21:30’da yapılması planlanıyor ve bunu canlı olarak YouTube üzerinden yapacağını belirtti.

Sony WF-1000XM4’te tasarımını ve özelliklerini ortaya çıkaran çok sayıda sızıntılar oldu. Kablosuz kulaklıklar, bakır vurgulu siyah ve altın vurgulu beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle görüldü. Sony TWS kulaklıkların tasarımı ve kasası WF-1000XM3’ünkine benziyor . Sony’nin WF-1000XM4’ü LDAC ve Hi-Res Audio’yu destekleyen yeni ses sürücüleri ile yükseltmesi bekleniyor. Kablosuz kulaklıklar ayrıca DSEE Extreme AI teknolojisini de desteklemektedir.

Yeni Sony WF-1000XM4 özellikleri

Pil ömrü açısından, Sony WF-1000XM4’ün Aktif Gürültü Önleme (ANC) açıkken 24 saate kadar ve ANC olmadan 36 saate kadar dayandığı söyleniyor. Büyük olasılıkla hızlı şarj desteği ve Qi kablosuz şarj ile gelecek. Sony’nin ayrıca WF-1000XM4’e gelişmiş gürültü engelleme özelliği eklediği söyleniyor. Ayrıca Sohbet İçin Konuş ve Uyarlanabilir Ses Kontrolü gibi özellikler de bekleyebiliriz. Kulaklık başlıklarının altında Sony V1 işlemci olacak. Ayrıca büyük olasılıkla IPX4 su geçirmez ve toz geçirmezlik derecesi ile gelecek.

WF-1000XM4’ün olası fiyatlandırmasında da sızıntılar oldu tabi ki. TWS kulaklıklar için yurt dışı fiyatı 279,90 Euro civarı olması bekleniyor. Sony WF-1000XM4’ün lansmanına bir haftadan az bir süre kala, yakında tüm özelliklerini ve fiyatını da öğreneceğiz. Türkiye’de satışa sunulur mu ve Türkiye’deki satış fiyatı konusunda lansman sonrası açıklayacağız.

Geçtiğimiz yıl en son teknolojik gelişmeleri kontrol etmek isterseniz bu makalemizi izleyebilirsiniz. Hız kesmeden devam eden, en son yeni teknolojik gelişmelere sürekli yeni teknolojik gelişmeler ekleniyor. 2020 Yılında çığır açan en son yeni teknolojik gelişmeleri siz değerli onebe.net kullanıcıları için hazırlamış bulunmaktadır.

Sıradaki içerik:

Sony, TWS Bluetooth Kulaklık 8 Haziran’da piyasaya çıkıyor