e
sv

R10.net Davetiyesiz üyelik fırsatı tekrar aktif oldu 2022

47 Okunma — 11 Ağustos 2022 16:17
Türkiye’nin en büyük webmaster platformu olan R10.net enson #evdekal pandemi sürecinde davetiyesiz üyeliklerini 2020'de açmıştı, ve tekrardan herkesin faydalanması açısından davetiyesiz üyelik fırsatını 2022'de tekrar açıldı. Tüm detaylar için tıklayın.
R10.net Davetiyesiz üyelik fırsatı tekrar aktif oldu 2022

Türkiye’nin en büyük webmaster platformu olan R10.net en son #evdekal Pandemi sürecinde davetiyesiz üyeliklerini 2020’de açmıştı, ve tekrardan herkesin faydalanması açısından davetiyesiz üyelik fırsatını 2022’de tekrar açıldı.

Tüm detayları inceleyebilirsiniz.

En son 2020 yılında karantina sürecinde insanlarımıza destek olabilmek için kısa süreliğine bu yöntemi aktif hale getirmiştik.
Davetiye satışlarının fazlasıyla artmasından dolayı ve ek iş yapmak isteyen insanların taleplerinin artmasıyla birlikte üyelikleri kısa süreli manuel onay şeklinde tekrar açmaya karar verdik.
Hem freelancer olarak iş verenleri hem de web üzerinden iş yaptırmak isteyenleri kabul edeceğiz.

Manuel Onay Sistemi Davetiye sisteminden çok daha güvenli.

Çünkü Davetiye sisteminde selfie, bir elde tckimlik, günün tarihi ve r10 yazılı kağıt ile fotoğraf istemiyoruz. Fakat Manuel doğrulama sisteminde hepsini istiyoruz ve tek tek kontrol ediliyor.

R10.NET KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA AYDINLATMA METNİ ‘ne göz atabilirsiniz.

Güvenli Kayıtlar için 20 Ağustos 2022 Tarihine kadar üyeliği davetiyesiz olarak;

  • T.C Kimlik Kontrol (1 T.C Kimlik Numarası Sadece 1 defa kullanılabilir)
  • Mail Onay
  • Günün tarihi yazılı bir kağıtla birlikte Selfie çekerek fotoğrafı yüklemeniz gerekiyor
  • SMS Onay ile birlikte 4 doğrulama sonrasında 5. güvenlik aşaması olan Manuel Moderatör kontrolü sonrasında her şey sorunsuz ise üyeliğiniz aktif ediliyor.

Şuanda R10’a davetiyesiz olarak herkes 4 faktörlü güvenlik önlemi uygulamalarının ardından üye olabilir.

Şartlar nedir?
1.Burayı Tıklayın ve kayıt üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü her şey onaydan geçiyor. Yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratacaktır. ve tekrar aynı T.C ile kayıt olamıyorsunuz!
2. Boş bir kağıda en üste R10.net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıt ile birlikte Yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim ( selfie ) görüntüsünü upload ederek kayıt işlemini tamamlayın.

 

3. Aktivasyon için gelecek olan mailde yazan aktivasyon linkine tıklayın.
4. Moderatörler tarafından manuel kontrol sonrası verilecek onay, yeniden resim isteme talebi yada üyelik kabul edilmeme durumu size gün içerisinde tekrar mail olarak gelecektir.
5. Mail olumlu olarak gelir ve üyeliğiniz onaylanırsa R10.Net’e email ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Sonrasında karşınıza sms onay ekranı çıkacak telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra SMS doğrulama işlemini yapmalısınız. SMS doğrulama işlemini yapmadan hiçbir sayfaya giriş izniniz bulunmaz.

1. 2. ve 3. şıkları sorunsuz yerine getiren herkesin üyelik talebi onaylanacaktır.

Üyelik İçin Tıklayın

Kendinizi geliştirmek, bilginize bilgi katmak istiyorsanız ve freelancer olarak çalışmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın siz ve yakınlarınızı hemen üye yapabilirsiniz.

Tüm detaylar için R10.net Konu Linki için tıklayınız.

Sıradaki içerik:

R10.net Davetiyesiz üyelik fırsatı tekrar aktif oldu 2022