e
sv

Nasıl bir Kişiliğe Sahipsin ?

Evet aslında nasıl kişiliğe sahip olduğumuzu tahmin edebiliyoruz Çalışkan mı, Sinirli bi karakter miyiz yoksa Sakin mi ?  peki test ederek tahmin ettiğin sonucu teyit ettin mi?
Nasıl bir Kişiliğe Sahipsin ?
avatar

BARIŞ BÜYÜKŞAHİN

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Evet aslında nasıl kişiliğe sahip olduğumuzu tahmin edebiliyoruz Çalışkan mı, Sinirli bi karakter miyiz yoksa Sakin mi ?  peki test ederek tahmin ettiğin sonucu teyit ettin mi?

Test’in çalışması,  sag üst köşede bulunan üye profil işaretine tıklayıp 10 saniyenizi ayırıp üye olursanız, bizde ne katılım olduğunu öğrenmiş oluruz teşekkür eder, keyifli Anketler dileriz.

 

0%

Nasıl yürümeyi seversin?

Hangi vakit kendinizi iyi hissediyorsunuz?

Nasıl ortamları seversin?

Büyük İkramiye sana çıksaydı ne yapardın?

Moraliniz bozuldu ne yapardınız ?

Bir yere davetlisiniz nasıl gidersiniz?

Hangi rengi seviyorsun?

Uyumak için ne yaparsınız?

Boş vaktinde Ne yaparsın?

Olağanüstü gücün olsaydı ne yapardın?

En çok konuşan taraf hangisi ?

Biriyle tartışırken haksız olan sizsiniz, ne yapardınız ?

En sevdiğiniz hayvan hangisi ?

Nasıl bir Kişiliğe Sahipsin ?
Ciddi bir kişiliğe sahipsin.

Doğrucusun,Olan her şeyi eğip bükmeden söyleyebiliyorsun, yanlışlara tavır alıyorsun hemen. Bu insanlarda "yüzünden düşen bin parça olur", "zaten yüzünde meymenet yoktur". diye terslenirsin bence Ciddiyetinden ödün vermelisin.
Deli dolu bir kişiliğe sahipsin.

Deli dolu birisin. Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu başına dert açmayı seviyorsun, Hayata çok farklı bakış açın var ve sınırı yok. İçine atıyorsun dışarı yansıtmamak için Eğlenceli ve neşeli olup içine attıklarını unutmaya çalışıyorsun.
Duygusal kişiliğe sahipsin

Duygularını çok yogun yaşıyorsun, üstüne gelinmesini istemiyorsun. Öyle anlar oluyor ki kötü kötü düşünüyorsun yaşadığın duygusal sorunlar nedeniyle bu iyi değil, ama çok Arkadaş canlısı ve iyi niyetli birisin. Son olarak bazı anlarda mantığın yerine kalbine yenik düşüyorsun ve üzülüyorsun.
Neşeli kişiliğe sahipsin

Başka insanlar üzerinde etkisi olduğun için özelsin. Sadece senin hissettiğin bir duygu değildir, olumlu duyguları çevrendekilere yansıtmayı seven ve sevilen birisin. Ama mutsuz olduğunda neşeli davranışlar sergileyerek çevrendekilere yansıtmak istemiyorsun, ama yaşadığın soruları paylaşarak çözebilirsin çevren o zaman senle beraber neşeli olur.
Sakin bir kişiliğe sahipsin

Sabır taşı gibisin, sırf seni konuşmak için boş boş muhabbet edenlere çok ayar oluyorsun.Ama iyi bir detaycısın, kafanda çok şey yapıyorsun ama kendi içinde yaşamayı çok seviyorsun.Pek güvenin yok kimseye, işkilerinde veya arkadaşlıkta çoğu zaman sorun yaşayabiliyorsun, bundan dolayı gıybetin çok oluyor bence,ama çok yaratıcısın.
Sinirli bir kişiliğe sahipsin

Çok sinirlisin, her şey senin kontrolünde olmasını istiyorsun, olmayacak gibi olursa masaya yumruğunu vuruyorsun. Öfke çözüm arıyorsun, istediğini elde edebilmek için öfkeni kullanıyorsun. Bu iyi değil bence öfkeni kontrol etmeyi öğrenmelisin.
Çalışkan bir kişiliğe sahipsin.

Övülmeyi seviyorsun, çünkü yaptığın işte en iyisi olmak ve başkaları tarafından parmak ile gösterilmeyi seviyorsun.Bir işi çözme konusunda ufkun iyi ama çok fazla seni yoruyor. Başkaların yaşadığı sorunları çözmek için ön safha'da yer almak istiyorsun.

Share your Results:

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Nasıl bir Kişiliğe Sahipsin ?