e
sv

Logitech, Apple tarzı kapı zili tasarladı

539 Okunma — 08 Mart 2021 18:55
Logitech, Apple tarzı kapı zili üretti ve çoğu akıllı kapı zilinden oldukça iyi olduğunu kanıtlamış gibi durmakta.
Logitech, Apple tarzı kapı zili tasarladı

Evet şaşırtıcı ama Apple ile birlikte Logitech firması kapı zili üretti. Kapı zilini Amazon olmak üzere Logitech ve Apple’dan satın alabilirsiniz. Ancak satın almadan önce 2 farklı fiyatı olduğunu normal modeli 199.99 dolara ve görüntülü olanı ise 299.99 dolara satıldığını belirtmek isteriz. Şimdi neden bu kadar pahalı diyeceksiniz.? özelliklerini duyunca bu düşünceniz değişecektir eminim.

Gelelim özelliklerine;

Kablolu kapı zilidir ve pil seçeneğine sahip değildir. Bunun için, 8-24 volt AC, 10vA veya daha yüksek değerlere sahip mevcut düşük voltajlı kapı zili kablolarına sahip olmanız veya AC adaptör kabloları çalıştırmanız gerekir. Mevcut kapı zili var ise onun tesisatını kullanabilirsiniz. Satın aldığınızda içinde tam detaylı kurulum ve kullanım kılavuzu çıkmaktadır.
1xbet giriş
En büyük özelliklerinden biri de Akıllı ev sistemine uygun olmasıdır. Bir telefonunuzdan yönetebilir gelenleri görebilirsiniz. Aslında diğer akıllı zillere çok benziyor. Bir video küçük resim ön izlemesi de dahil olmak üzere, birisi kapı zilini çaldığında telefonunuza bir bildirim geliyor. Telefonunuzdan izleyebilir hatta o kişi ile telefonunuzdan konuşabilirsiniz. 1200 x 1600 HD çözünürlüğe ve HDR işlevlerine sahip 5 mega piksel bir sen söre ve genel olarak iyi görünen görüntü kalitesiyle sonuçlanan HDR işlevlerine sahiptir.

5GHz Wi-Fi desteği ve güçlü ağ Wi-Fi desteğine sahiptir. Telefona ve akıllı saatte gönderilen bildirimler neredeyse anında gerçekleşiyor. Ancak küçük resim ön izlemesi Apple saatime nadiren yükleniyor ve sadece gri bir kare gösteriyor. Hoparlör ve mikrofon, kullanmak istemeniz durumunda iki yönlü iletişim için iyi çalışır. Ayrıca çok ışık yaydığı için kapıyı yaklaştıkları gibi karşıdaki kişiyi çok etkiler ve netleştirir.

YouTube 4K Apple geldi, ancak TV’de HDR VE 60 FPS bulunmuyor

 

Aslında sayamadığımız bir çok özelliği bulunmakta, Apple Akıllı ev uygulaması ile canlı yayın izleme, kayıt etme gibi özellikleri tanımaktadır. Ayda 200 GB veya daha fazla İCloud aboneliğiniz var ise kayıt edebilir ve 10 güne kadar aralıksız kayıt etmektedir. En güzel özelliklerinden biride yüz tanıma özelliğidir. Bu özelliği ile kendi ailenize tanımlayabilir artık zil çalmayabilirsiniz. Ayrıca kapıya yaklaşan olduğunda otomatik sensor devreye girmektedir. Evet özellikleri sıraladık 199.99 dolar olan görüntüsüz kapı zili ve 299.99 dolar olan ise görüntülü kapı zilidir.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Logitech, Apple tarzı kapı zili tasarladı