e
sv

iPhone 13 Mini’nin İlk Canlı Fotoğrafı Ortaya Çıktı

831 Okunma — 26 Nisan 2021 00:37
iPhone serisinin Eylül ayında birçok serisinin çıkmasının beklendiği şu günlerde, iPhone 13 Mini’nin ilk canlı fotoğrafları gündeme sızdırıldı.
iPhone 13 Mini’nin İlk Canlı Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte birçok akıllı cihaz sürümleri hayatımıza yerleşti. Güncel bilgileri ve haberleri almak için ve akıllı cihazların her alanda kullanılması yaygınlaştı. Birçok farklı sürüm ve modelleri ile günümüzde aktif olarak kullanılmaya ve yaygınlaşmaya başladı. iPhone serisinin Eylül ayında birçok serisinin çıkmasının beklendiği şu günlerde, iPhone 13 Mini’nin ilk canlı fotoğrafları gündeme sızdırıldı.

Mavi rengin görüldüğü iPhone 13 Mini’nin birçok farklı özellikleri birlikte insanların günlük hayatta tahmin ettiği model ve tarzda çıkması bekleniyor. iPhone serisinde birçok özelliğinin bulunması ile birlikte iPhone 12, iPhone 13 modellerin çıkmasını tahmin eden kişiler. iPhone 13 Mini’nin ilk fotoğraflarının sızdırılması ardından tahminleri ile örtüşüp örtüşmediği merak konusu. Farklı model ve tasarımlarının bulunması ile birlikte birçok kişinin tahminlerinin doğru çıkması. Mavi renk görüntüsüyle piyasaya sürülen 13 Mini’nin kısa süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

iphone 13 mini görüntüleri ortaya çıktı

iphone 13 mini görüntüleri ortaya çıktı.

iPhone 13 Mini’nin Fotoğrafları Sızdırıldı

iPhone’un birçok tasarladığı telefon markalarının kısa süre içerisinde yayılmasını sağlamak için farklı fotoğraflarını basına çıkarmak üzere. Olduğu, telefon markaları hakkındaki yorumları merak etmekle birlikte yeni bir taktik ve yöntem deniyor. Günümüzde birçok kişi telefon markasının üst markasını tahmin ederek yeni çıkacak olan iPhone’ları merak etmekteydi. 12x ve iPhone 13 mini özellik ve tasarımlarını merak etmekle birlikte iPhone 13 Mini’nin fotoğrafları yayınlandı.
Tahmin edilmesi gereken özellik ve kalitedeki ilk canlı fotoğrafı mavi renkte ortaya çıktı. Tasarım harikası olarak her üst modelinin bir diğer modelden daha yeni özellikleri vardır. Ayrıca daha iyi donanımlara sahip olması ile birlikte kullanıcıların dikkatini çekiyor. Mavi renkte yayınlanması ile birçok farklı renk ve modellerin hangi tasarımlarda olabileceği merak konusudur.

Önceki Fotoğraf Sızıntıları ile Aynı

iPhone sürümünün önceki taslakları ile örtüşmesinin yanı sıra iPhone 13 Mini’de bulunan kamera sistemleri, iPhone 12 Mini ile aynı olmakla birlikte kare tasarımları çapraz şekilde konumlandırılmıştır. Daha büyük lenslere sahip olması ile birlikte kalınlık oranı iPhone 12 Mini’nin biraz daha kalın olarak tasarlanmış. iPhone 13 Mini’nin fotoğraf tasarımında lenslerin daha farklı tasarıma sahip olduğu gözlemleniyor.

Gelen bir önceki notta , Kuo, Apple 2021 yılının ilk yarısında piyasaya sürülmesi bir “iPhone SE Plus” sette çalışıyordu. ama şimdi o Apple sonra 2021 yılında kadar bu yeni model “büyük olasılıkla ertelenecek” diye söyledi.

 

28 Yıl’da hızla Gelişen teknoloji ile birlikte gelişim ’de merak konusu olmaktadır. İlk Akıllı telefon ne zaman ortaya çıktığı ve dokunmatik ekranlı telefonların Türkiye’ye ilk ne zaman geldiği en çok merak edilen sorulardan birisi, biz sizin için hepsini derleyip bu makalemizde paylaştık.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

iPhone 13 Mini’nin İlk Canlı Fotoğrafı Ortaya Çıktı