e
sv

Epic Games Mağazası’na 5 Yeni PC Uygulaması Daha Ekledi

691 Okunma — 25 Nisan 2021 22:52
Epic Games dün akşam saatlerinde kendi mağazasına 5 yeni PC uygulamasının eklendiği ve yeni sürümler ile birlikte birçok mağazada uygulamalar kısmında yer aldığını dile getirdi.
5 Yeni PC Uygulaması Daha Epic Games Mağazası’na Eklendi

PC oyunculuğu günümüzde birçok akıllı cihazdan ve birçok bilgisayar oyunlarında oynamakla birlikte önemli bir yere sahiptir. PC oyuncularında birbiriyle yarış halinde olan Steam ile Epic Games mağazasında genişletilmeler ve birçok eklemeler devam ediyor. Epic Games dün akşam saatlerinde kendi mağazasına 5 yeni PC uygulamasının eklendiği ve yeni sürümler ile birlikte birçok mağazada uygulamalar kısmında yer aldığını dile getirdi.

PC Oyunculuğunda Çığır Açıldı

Geçtiğimiz yıl sonunun aralık ayında mağazaya müzik dinleme uygulaması ile birlikte birçok uygulamanın eklenmesi sayesinde PC oyunculuğunda çığır açılmıştır. Ekranın özellikler uygulama kısmının bile açtığı durumlarda birçok uygulamaların fiyatlarını ve ne işe yaradıklarını incelemek için uygulamalar kısmını ziyaret ederek bulabilirsiniz. Birçok farklı verilen yöntemler ile eklenen uygulamaların, fiyatlarını ve ne işe yaradıklarını aşağıdaki yazıda inceleyebilirsiniz.

epic games magazasına eklenen 5 yeni pc oyunu

epic games magazasına eklenen 5 yeni pc uygulaması

 

Epic Games Magazası’na Eklenen 5 Yeni Uygulama

Eklenen 5 yeni uygulama ile birlikte PC oyunculuğunda çığır açılmaya devam ediyor. Çok yenilmesinin yanı sıra birçok farklı uygulamalar ile fiyatları ve ne işe yaradıkları konusunu şu şekilde inceleyebilirsiniz;

 

  • Itch.io; itch.io uygulaması bu uygulamada bulunan oyunları ve yazılımları kolay indir çalıştırılmasını sağlar. Listede yeni şekilde yer alması ile birlikte fiyatsız olarak görülmektedir.
  • Brave; tüm oyun gereksinimlerinin hızlı ve herhangi bir aksaklık sunulmadan sunan ve son derece süratli olan bir web uygulaması ile birlikte tecrübesine elde etmenin için buraya performansını yavaşlatan ve tıkayan ürpertici reklamları ve deta takipçilerini ortadan kaldırır. Fiyatsız olarak görülür.
  • KenShape; KenShape birçok pis uygulamasını çeşitli halleri kullanarak 2D pixel sanatına sahip olan çizimlerinden 3D modeller üretiyor. Fiyatı 7 TL olarak satılıyor.
  • Krita; konsept sanatçılarını ve çizgi romancıları, mat boyama sanatkarları ile birlikte doku ve sanatkarları oluşturuyor. Açık kaynaklı masaüstü ressamlık uygulaması olarak biliniyor. Fiyatı 17 TL.
  • iHeartRadio; internet radyo programı olarak kullanılmasının yanı sıra bir farklı diğer kötü özelliği ile birlikte yalnızca ülkemizde Epic Games’ te kullanılamıyor.

Kullanıcıların en iyi PC deneyimlerini yaşaması için 5 yeni PC uygulamasının Epic game mağazasına eklenmesi ile birlikte birçok farklı özellik ve karakter uygulamaları gelmiştir.

Sony bugün yaptığı resmi açıklamada, Spiderman 2018’de PS4’e gelmişti. Devamı olarak Spiderman Miles Morales bu yıl PS5’e geleceğini duyurdu.

Sıradaki içerik:

Epic Games Mağazası’na 5 Yeni PC Uygulaması Daha Ekledi