e
sv

Depresyona girdiğini mi düşünüyorsun ? hadi test et o zaman ne bekliyorsun

Maalesef son zamanlar'da yaşanan küresel krizler söz konusu, bunların etkisi büyüktür ancak kendi içimizde yaşadığımız sorunları aşamaya biliyoruz ve ya yeterli zamanı bulamayabiliyorsunuz, bundan dolayı bazen kendimizde kabul etmesek de değişiklik hissediyoruz. Peki bunun nedeni ne olabilir depresyon mu! o zaman test edelim ve sonucu görelim.
Depresyona girdiğini mi düşünüyorsun ? hadi test et o zaman ne bekliyorsun
avatar

BARIŞ BÜYÜKŞAHİN

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Maalesef son zamanlar’da yaşanan küresel krizler söz konusu, bunların etkisi büyüktür ancak kendi içimizde yaşadığımız sorunları aşamaya biliyoruz ve ya yeterli zamanı bulamayabiliyorsunuz, bundan dolayı bazen kendimizde kabul etmesek de değişiklik hissediyoruz. Peki bunun nedeni ne olabilir depresyon mu! o zaman test edelim ve sonucu görelim.
Not: Sayın Onebe.net Kullanıcıları burdaki hazırlanan test olası belirtiler doğrultusunda hazırlanmış olup sonucu net olmayabilir bundan dolayı birebir uzmanıyla görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Test’in çalışması,  sag üst köşede bulunan üye profil işaretine tıklayıp 10 saniyenizi ayırıp üye olursanız, bizde ne katılım olduğunu öğrenmiş oluruz teşekkür eder, keyifli Anketler dileriz.

0%

Ne kadar sık düşünürsünüz ?

Yemek abur cubur ile aranız nasıl ?

Kendini nasıl hissediyorsun ?

Odaklanma sorunu yaşıyor musun?

Günlük yaptığın aktivitelere devam ediyor musun ?

Uyku problemi yaşıyor musun ?

İyi veya Kötü olaylara tepkin nasıl ?

Bir olay yaşandı hata senin, Ne kadar suçluluk hissediyorsun ?

Güven sorunu yaşıyor musun ?

İntihar Etmeyi hiç düşündün mü ?

Geleceğe dair Planların var mı ?

Dışarıya karşı neşeli görünmeye çalışıyor musun ?

Depresyona girdiğini mi düşünüyorsun test et o zaman ?
Depresyona girmişsin

Bir süredir devam ediyor sanırım, kötü bir dönemden geçiriyorsun ama atlatılacak bir durum. Bundan dolayı, işe gitmek istemiyorsun, kalkıp dışarı çıkmak istemiyorsun, herşeyden sıkılmış ve bıkmışsın artık, ama geçici bir durum bu, yeterli sorunlara çözüm odaklı olmalısın ve pozitif olmalısın! Ben tek başıma bunu aşamam diyorsan Psikolog veya pskiyatriden destek alabilirsiniz.
Geçici Depresyondasın

Bu ara yaşadığın sıkıntılardan dolayı kendine dert etmişsin ve negatif hareket etmeye başladın. Bence düzeltilecek bir dönemdesin ? İlerlemeden durumu kontrol altına alman gerekiyor,hayat bu bazen istediklerimizi o an yapamayabiliriz, zaman ve mücadele gerekli ve sende kalk at üzerindeki negatifi pozitif düşün! ve hareket et.
Depresyona Girmedin daha

Kısa zaman içinde yaşadığın sıkıntıları dert etmişsin, ama geçici bunlar daha depresyona girmemişsin, kendini böyle negatifleştirirsen Depresyona gireceksin! bunlar geçici durum odaklan ve pozitif ol !.

Share your Results:

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Depresyona girdiğini mi düşünüyorsun ? hadi test et o zaman ne bekliyorsun