e
sv

Balayı için Büyük Okyanus’taki bir adaya gitmek isteyen yeni evli bir çiftin tatil yeri seçenekleri arasında hangisi olabilir ?

79 Okunma — 10 Ağustos 2022 23:41
Balayı için Büyük Okyanus'taki bir adaya gitmek isteyen yeni evli bir çiftin tatil yeri seçenekleri arasında hangisi olabilir ?
kim milyoner olmak ister

Türk televizyon tarihinin en çok izlenen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?” 10 Ağustos 2022 Çarşamba günü en yeni sorularıyla ATV izleyicileriyle buluştu. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalioğlu’nun sunuculuğunda yayınlanan yeni bölümde yarışmacıya sorulan  Balayı için Büyük Okyanus’taki bir adaya gitmek isteyen yeni evli bir çiftin tatil yeri seçenekleri arasında hangisi olabilir ?   sorusunun cevabı yarışmayı izleyenlerce yoğun olarak merak edildi. ATV ile Kim Milyoner Olmak İster? ‘de sorulan Balayı için Büyük Okyanus’taki bir adaya gitmek isteyen yeni evli bir çiftin tatil yeri seçenekleri arasında hangisi olabilir ?

 

Soru:  Balayı için Büyük Okyanus’taki bir adaya gitmek isteyen yeni evli bir çiftin tatil yeri seçenekleri arasında hangisi olabilir ?

A:

B: Bora bora

C:

D:

CEVAP:  Bora bora

Sıradaki içerik:

Balayı için Büyük Okyanus’taki bir adaya gitmek isteyen yeni evli bir çiftin tatil yeri seçenekleri arasında hangisi olabilir ?